2012
- Pán Prstenů - Bitva o Středozem  |  22.-24.červen 2012
- Západní Úvaly  |  23.-25.březen 2012
- Úsvit jara   |  3.březen 2012
2011
- Malenovská Rafna  |  26.listopad 2011
- Šupácká Válka  |  21.-23.říjen 2011
- Horalská řež  |  15.říjen 2011
- Warhammer V. - Zúčtování  |  9.-11.září 2011
- Tiene chaosu II  |  2.-4.září 2011
- Helmáč  |  3.-7.srpen 2011
- Gothic VIII  |  26.-31.červenec 2011
- Pán Prstenů - Bitva o Středozem  |  24.-26.červen 2011
- B5A 2011  |  27.-29.květen 2011
- Brody přes Želíz  |  22.-24.duben 2011
- Dezertéři  |  2.duben 2011
- Bitva o západní úvaly  |  25.-27.březen 2011
- Úsvit jara II  |  5.březen 2011
- Krvavá zima  |  19.únor 2011
2010
- Šupácká válka  |  29.-31.říjen 2010
- Vzpoura nevolníků  |  23.říjen 2010
- Pellenor  |  8.-10.říjen 2010
- Warhammer IV  |  3.-5.září 2010
- Víkend na pevnosti "Mališka"  |  20.-22.srpen 2010
- Gothic VII  |  10.-15.srpen 2010
- Dobývání Helmova Žlebu  |  30.červenec - 1.srpen 2010
- Pán Prstenů - Bitva o Středozem  |  25.-27.červen 2010
- Bitva u Grunwaldu  |  10.duben 2010
- Brody přes Želíz   |  2.-4.duben 2010
- Úsvit jara  |  6.březen 2010
2009
- Předvečer zimy  |  21.listopad 2009
- Malenovická Drť  |  14.listopad 2009
- Šupácká válka III  |  23.-25.říjen 2009
- Bitva 4 pánů na střelickém poli  |  17.říjen 2009
- Bitva o Pellenorská pole  |  9.-11.říjen 2009
- Bitva pěti armád   |  11.-13.září 2009
- Soumrak  |  4.-6.září 2009
- Warhammer III  |  4.-6.září 2009
- Gothic VI  |  4.-9.srpen 2009
- Taura larp  |  15.-17.červenec 2009
- Bitva pěti armád   |  29.-31.květen 2009
- Síla Věků III - Vlci  |  24.-26.duben 2009
- Brody přes Želíz  |  10.-12.duben 2009
- Válka růží  |  4.duben 2009
- Tajemství portálu IV  |  14.březen 2009
- Krvavé žně bohů - Dobývání Dragy  |  30.-31.leden 2009
2008
- Malenovská rubná  |  1.listopad 2008
- Zaklínač: Cintra  |  24.-26.říjen 2008
- Šlechtické dědictví  |  18.říjen 2008
- Warhammer - Čas odplaty  |  26.-28.září 2008
- Bitva pěti armád 08  |  12.-14.září 2008
- Dobývání Helmova žlebu 08  |  22.-24.srpen 2008
- Gothic IV  |  27.červenec - 3.srpen 2008
- Moravský Pán prstenů 08  |  20.-22.červen 2008
- Český Pán prstenů 08  |  8.-10.květen 2008
- Bitva o Edgard  |  25.-27.duben 2008
- Stoletá válka  |  12.duben 2008
- Tajemství portálu III  |  29.březen 2008
- Osídlení Islandu III  |  15.březen 2008
- Goldek - Krvavé žně bohů  |  1.-2.únor 2008
2007
- Malenovská tlučba  |  3.listopad 2007
- Dobývání Helmova žlebu 07  |  24.-26.srpen 2007
- Stíny prapředků  |  17.-19.srpen 2007
- Warcraft - Bitva o Durothar  |  2.červen 2007
- Starý Jičín  |  19.květen 2007
- Český Pán prstenů 07  |  11.-13.květen 2007
- Markrabě Moravský  |  31.březen 2007
- Tajemství portálu II  |  17.únor 2007
2006
- Malenovská mlata  |  11.listopad 2006
- Noc krve a den meče  |  6.-8.říjen 2006
- Bitva pěti armád 06  |  14.-17.září 2006
- Dobývání Helmova žlebu 06  |  23.-27.srpen 2006
- Svatá válka aneb Křížové výpravy  |  14.-18.červenec 2006
- Moravský Pán prstenů 06  |  23.-25.červen 2006
- Boj o Excalibur V  |  20.květen 2006
- Krncon 06  |  24.-26.březen 2006